گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1403/03/27 - 16:26
كد :98

آبگرمکن دیواری

آبگرمکن دیواری یکی از پر کاربرد ترین مدل های آبگرمکن بوده و شما می توانید این آبگرمکن ها را در استفاده از انرژی های گوناگون تهیه و به مصرف رسانید .

آبگرمکن دیواری یکی از دستگاه های پر استفاده در دنیای امروز تبدیل شده ، این آبگرمکن ها با داشتن کارایی عالی در گرم کردن آب سرد مورد استفاده ، بیشتر نیاز های ما را در انواع مختلف برطرف نموده است .
آبگرمکن ها در گذشته به صورت مخزن دار و ایستاده مورد استفاده قرار می گرفت و تا به امروز به دلیل پیشرفت تکنولوژی به روز شده و در حال حاضر به آبگرمکن های کوچک و دیواری تبدیل شده که قابلیت نصب در کوچک ترین مساحت ها را نیز دارد .
آبگرمکن های دیواری یکی از پر فروش ترین مدل های آبگرمکن می باشد و شما می توانید این آبگرمکن ها را در انواع سوخت و انرژی مصرفی تهیه نمایید .

کاربرد آبگرمکن های دیواری

امروزه ما به صورت روتین از این آبگرمکن ها برای تهیه ی آب گرم مصرفی برای شستن لباس ها ، حمام ، طبخ غذا و... استفاده می کنیم . این دستگاه ، کاربرد زیادی در منازل ، انواع کارخانه ها ، شرکت ها ، صنعت های مختلف و .. داشته و با توجه به نیاز شما می توانید این آبگرمکن ها را در انواع مختلف خریداری و به مصرف برسانید .

آبگرمکن دیواری چیست 

آبگرمکن های دیواری با وصل شدن به دیوار قبلیت نصب در انواع محیط ها را داشته و به راحتی با استفاده از انواع انرژی های برقی ، گازی و .. می تواند آب گرم مصرفی را برای شما تامین نماید .
این دستگاه های گرمایشی در قدیم بسیار حجیم و با کارکرد ضعیف بوده و شما می توانید با جایگزین کردن بسیاری از قطعه های مهم آبگرمکن قدیمی خود آن را به آبگرمکنی پر قدرت تبدیل کنید .
آبگرمکن ها در انواع مختلفی می باشند و در اینجا به طور مختصر در رابطه با آن ها توضیح می دهیم :

انواع آبگرمکن ها 

  • آبگرمکن دیواری برقی

آبگرمکن های برقی از آن دسته از آبگرمکن های جدید بوده که با استفاده از انرژی برق ب کارکردی عالی میپردازد .
این مدل از آبگرمکن ها مناسب محیط هایی می باشد که دسترسی به گاز شهری نداشته و یا گاز از قیمت بسیار بیشتری نسبت به برق برخوردار می باشد .
آبگرمکن های برقی بدون شعله کار کرده و به همین دلیل از هیچ گونه گاز و سوخت آلودذه ای برخوردار نیست و کاملا مناسب و تطبیق پذیر با طبیعت و محیط زیست می باشد .
برای تهیه ی این مدل از آبگرمکن ها بهتر است از مدل کم مصرف استفاده نموده زیرا استفاده از مدل های پر مصرف در طولانی مدت به صرفه نبوده و قبض های سنگین را برجای میگذارد .

  • آبگرمکن های نفتی

آبگرمکن های نفتی از قدیمی ترین ابگرمکن ها بوده که تولید آن متوقف شده و در بسیاری از خانه های خیلی قدیمی می توان آن ها را پیدا نمود .
این آبگرمکن ها از حرارت ناشی ز نفت ب ه کار خود ادامه می دهند .

  • آبگرمکن کویلی 

آبگرمکن های ویلی به طور غیر مستقیم آب را گرم کرده و به طور خودکار با رسیدن آب به دمنای مشخص شده پمپ را قطع می کند 

  • آبگرمکن گازی 

یکی از پر استفاده ترین و کاربردی ترین مدل آبگرمکن تولید شده می باشد و شما می توانید این ابگرمکن ها را ذز انواع و برند های مختلف تهیه نمایید .
همچنین آبگرمکن های متنوع دیگری مانند :

  • آبگرمکن های دو جداره 
  • آبگرمکن های خورشیدی
  • آبگرمکن های بدون مخزن 
  • آبگرمکن های مخزنی 
  • آبگرمکن های هیبریدی 
  • و... 

را در مدل های دیواری تهیه و مورد استفاده قرار دهید .

قیمت آبگرمکن دیواری