گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/07/02 - 15:03
كد :53

همه چیز درباره کولر گازی

در ابتدا جا دارد از شرکت گروه صنعتی ایران رادیاتور بابت تولید فراوان و تنوع محصول گرمایش و سرمایشی کمال تشکر را داشته باشید چرا که این عزیزان در عرصه تاسیسات و تامین گرمایش و سرمایش و تهویه مطبوع تلاش بی وقفه ای را داشته اند و محصولات متنوع به کشور و چه بسا به خارج از کشور عرضه داشته اند که در راس آن ها تولید اسپیلت و کولر گازی های ایران رادیاتور بود که در زمان خود  بسیار جای تحسین داشت.

کولرهای گازی ایران رادیاتور

کولرهای گازی ایران رادیاتور از ابتدا ی سال ۱۳۹۵ شروع به تولید کرد و تا به حال بدون وقفه با قیمت فوق العاده مناسب کولر گازی کلیه هموطنان را تامین کرده است و در عرصه گرمایش و سرمایش جایگاه ویژه ای در کشور اختصاص داده است .
کولر گازی ایران رادیاتور هم وضعیت سرمایش و هم گرمایش دارد که در فصل مخصوص به آن میتواند از هردو مورد آن گرمایش و سرمایش استفاده کافی را برد اما با توجه به تجربه های بالا و نصب فراوان و سرویس بسیار، این تجربه را به ما القا کرد که بهتر است از یک وضعیت که بیشتر به آن نیاز داریم استفاده کنیم مثلاً یا سرمایش و یا گرمایش به طور کل استفاده کنیم .

همه چیز درباره کولر گازی


نکته بسیار مهمی که در اینجا  میتوانیم بگوییم این است که کولر گازی در مقایسه با کولر آبی بسیار کم مصرف تر و با بازدهی بیشتر سرما مواجه هستیم ؛ در یک حساب سر انگشتی با توجه به قبوض برق متوجه میشویم که کولر آبی هم برق  زیادی مصرف میکند و هم آب زیادی هدر میدهد و نتیجه آن هم مقدار زیادی رطوبت و در نهایت منجر به بیماری های استخوانی میشود اما در کولر گازی این رویه بر عکس است ، طوری که رطوبت محیط را جذب کرده و از طریق درین رطوبت به صورت آب دفع خواهد شد بنا بر این محیط بسیار سرد و خشک خواهد بود برای همین سرمای مطبوعی به مشتری عرضه خواهد شد . کولر گازی ایران رادیاتور اینور تر نیست اما فوق العاده کم مصرف می‌باشد .

تفاوت کولرگازی اینورتر و معمولی

در کولر های معمولی یک خازن وجود دارد که این خازن زمانی که کولر در ابتدا میخواهد شروع به کار کند آمپر زیادی را در ابتدا شروع به کار از شبکه به خود جذب میکند که وجود خازن خازن سبب میشود این حجم زیاد مکش برق تا حد زیادی کاهش یابد و بعد از آن کولر به صورت توازن برق خود را مصرف میکند اما در کولر های اینورتر دار به جای خازن یک برد تعبیه شده که آن برد تقریبا کار خازن را انجام میدهد با این تفاوت که برد بسیار هوشمند است که با خراب شدن برد  ،تعمیر آن خیلی آسان نخواهد بود و بعد از خرابی چه بسا مصرف برق دو چندان خواهد شد .
بنابر این با تجربه بسیار بالای خودمان در این چند سال اخیر میتوانیم بگوییم که حتی المقدور از کولر های اینورتر دار استفاده نکنید .چرا که در کولر های اینورتر دار عیب یابی اینورتر کار آسانی نخواهد بود و هنگام خرید هزینه زیادی بابت اینورتر باید بپردازید.
در انتها شما را به نصب کولر گازی ایران رادیاتور تشویق می نماییم.

نمایندگی ایران رادیاتور در کرج

نمایندگی کولر گازی در کرج