حوله خشک کن ایران رادیاتور مدل BALNEUM

حوله خشک کن ایران رادیاتور  BALNEUM دارای طراحی خاص می باشد، فضای کمی را اشغال می کند و می توان از آن به راحتی در حمام و سرویس بهداشتی استفاده نمود. رادیاتورهای فوق در اندازه ها و تعداد پره های متفاوت تولید می شود و قابل استفاده در انواع فضاها با متراژهای متفاوت می باشد.
حوله خشک کن ها نوعی رادیاتور هستند که اغلب ذرفضای حمام یا سرویس بهداشتی نصب میشوند علاوه بر گرم کردن فضای مذکور به عنوان یکی از لوازم دکوری شناخته میشوند زیری ظاهر آن با رادیاتور های معمولی متفاوت است از حوله خشک کن ها میشود برای خشک کردن حوله ها ،دستمال ها و لباسهای کوچک استفاده کرد وهمچنین موجب کاهش رطوبت و افزایش فاکتور های بهداشتی میشود.

ویژگی هایی حوله خشک کن ایران رادیاتور مدل BALNEUM

مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی دارای رنگ کوره ای سفید،گرمایش از طریق آبگرم موتور خانه و پکیج،دارای جنس آلومینیومی و پوشش سطح رنگ پودری،دارای یک سال گارانتی،فاصله آکس تا آکس رادیاتورهای فوق طبق سفارش می تواند 35 یا 50 سانتی متر باشدکه معمولا این فاصله در تولیدات ایران رادیاتور 50 سانتی متر در نظر گرفته می شود.برای خرید انواع حوله خشک کن با ما در دما مطبوع نمایندگی معتبر فروش حوله خشک کن ایران رادیاتور مدل BALNEUM در کرج همراه باشید.