کولر گازی  ال جی

کولر گازی های ال جی پرتاب باد بسیار قدرتمندی دارند و همچنین فیلتر پلاس نیز می باشند و این مسئله مورد خوبی برای یک کالای با کیفیت برای استفاده در منازل می باشد.شركت ال جي مطابق با نياز مردم ساكن در منطقه خاورميانه به طراحي و ساخت كولرهاي گازي پرداخته است كه با توجه با شرايط آب و هوايي اين ناحيه سازگار بوده و آرامش بهره مندي از هواي خنك را بدون هزينه اضافه حاصل از صورت حساب هاي پرداخت انرژي ، به آنان هديه مي كند.
گرماي سوزان طبيعت اين منطقه سبب شده است تا اكثر دستگاه هاي تهويه مطبوع قادر به عملكرد خوبي نباشند ، و اين در حالي است كه دستگاه تهويه مطبوع ال جي قادر است تا خود را با دماي محيط سازگار نمايد. ما در اين فن آوري پيشگام بوده و عليرغم حرارت 60 درجه سانتي گراد در محيط خنك ، خنكي و آرامش را براي خانه هاي شما به ارمغان مي آوريم. بازدهي بالاي كمپرسورهاي گرمسيري ما ، حتي در مناطق غير معتدل بسيار گرم نيز به خوبي جوابگوي خنكي محيط هستند. دستگاه هاي ال جي نه تنها قادرند دماي اتاق را به سرعت تنظيم نمايند ، بلكه در حفظ ميزان بالاي انرژي نيز بسيار موثرند. فن آوري نوين اينورتر گرمسيري ما ، با عملكرد بسيار قوي ، مصرف انرژي را تا بيش از 60% كاهش مي هد.
 

مزایا ی کولر گازی ال جی 

  1. کیفیت محصول
  2. صرفه جویی در مصرف انرژی
  3. بهبود کیفیت هوای داخل خانه
  4. طول عمر مناسب
  5. پشتیبانی از خدمات مشتری

 کولر گازی و اسپلیت ال جی در یک نگاه

شرکت ال جی (LG) بدون شک یکی از بزرگ ترین و معتبرترین برندها در زمینه تولید تجهیزات تهویه مطبوع در جهان می باشد. تولید بیش از 12 میلیون دستگاه کولر گازی ال جی در سال، بهره گیری از فناوری‌های روز دنیا، بهینه سازی محصولات در جهت کاهش هزینه و مقرون به صرفه بودن، بازاریابی دقیق و بسیاری عوامل دیگر باعث شده کولر گازی ال جی حدود 20 درصد از کل فروش کولر گازی و اسپلیت را در بازار جهانی در اختیار داشته باشد.
با توجه به اینکه تجهیزات تهویه مطبوع از جمله انواع کولرهای گازی و اسپلیت در گروه کالاهای سرمایه ای می باشند (و نه صرفا یک کالای مصرفی)، بنابراین اکیدا توصیه می کنیم این نوع کالاها را تنها از سایت‌های تخصصی و با سابقه ای که به صورت حرفه ای عرضه کننده این تجهیزات می باشند، خریداری نمایید تا بتوانید با استفاده بهتر از اطلاعات فنی و دقیق ارائه شده در آنها اولا در صورت لزوم از مشاوره کارشناسان و مهندسین تأسیسات مربوطه بهره مند گردید، ثانیا کالای مناسب تر و با قیمت بهتری را تهیه نمایید و ثالثا ناگزیر به تعویض یا عودت کولر خریداری شده خود (تا 7 روز) نگردید، چرا که این روزها برخی سایت‌های غیرتخصصی که نه اطلاعات فنی دقیقی در این خصوص دارند و نه حتی یک کارشناس و مشاور فروش تأسیسات، این تجهیزات را صرفا با دیدگاه فروش یک کالا، مثلا مانند فروش قهوه ساز 200000 تومانی که حتی آن را تا 400000 تومان می فروشند، عرضه می نمایند!
کلیه کولر گازی و اسپلیت‌های ارائه شده در دما مطبوع، تنها با برگه ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های مربوطه مانند گلدایران، سام سرویس، تهویه نیا و ... عرضه می شوند.

دلایل استقبال از کولر گازی ال جی در ایران

کولر گازی ال جی (LG) از خوشنام ترین و پرفروش ترین برندهای کولر اسپلیت در ایران می باشد.
تنوع و زیبایی محصولات، تجدید طراحی و مدل‌های به روز در هر سال، گارانتی و شبکه گسترده خدمات پس از فروش توسط شرکت گلدیران، نصب رایگان در تمامی تقاط کشور، تبلیغات گسترده و تنوع کامل این برند از مهم ترین عوامل استقبال گسترده مصرف کنندگان از برند کولرهای گازی اسپلیت ال جی (LG) در ایران و دیگر کشورها می باشد.

دما مطبوع