پکیج ایران رادیاتور

پکیج های ایران رادیاتور دارای انواع دیواری و زمینی می باشند.

ویژگی های پکیج دیواری ایران رادیاتور 

 • پکیج های تک مبدل دارای اندیسB می باشند .
 • پکیج های دو مبدل دارای اندیسE  ، M  یا L  می باشند.
 • دارای گواهینامه استاندارد CE  اروپا با رده انرزی 3STAR  با راندمان بالای 93% می باشند.
 • مدل های بدون فن دارای اندیس CF می باشند و مدل های  فن دار دارای اندیس FF می باشند.
 • هوای مورد نیاز احتراق پکیج توسط جداره داخلی دودکش از محیط خارج آپارتمان تامین می شود.
 • تمامی پکیج ها دارای24 ماه گارانتی  شبکه  خدمات پس از فروش شرکت ایران رادیاتور می باشند.
 • راندمان حرارتی بالا ,کارکرد آرام و بی صدا و ایمنی کامل دارند.
 • ابعاد دستگاه کوچک است که باعث اشغال فضای کمتر میشود.
 • سیستم کنترلی کاملا دیجیتال,سیستم حفاظت در مقابل انسداد دودکش,تامین آبگرم فراوان و دائمی و همچنین سهولت در نصب , راه اندازی , سرویس و نگهداری دارند.
 • مدل های OM24FF و OE 28FF  با حجم بسیار کم و قابلیت نصب در نقاط مختلف , سهولت در تعمیر و نگهداری , قیمت پایین تر و سادگی اجزا را در بر دارند.

پکیج دو مبدل یا مونوترمیک (Monothermic)

 •  مبدل اصلی : (Gas Water Heart Exchanger)
 •  مبدل صفحه ای : (Water Heart Exchanger)

پکیج تک مبدل یا بی ترمیک (Bithermic)

پکیج تک مبدل یا بی ترمیک نوعی مبدل تحت عنوان مبدل اصلی دوبل ( Duble Gas Water Heart Exchanger ) استفاده می شود.

پکیج دیواری ایران رادیاتور

تمامی پکیج های شوفاژ دیواری ایران رادیاتور دارای سیستم حفاظت در برابر یخ زدگی می باشند.
استفاده از پکیج دیواری به نسبت آبگرمکن دیواری و سیستم شوفاژ خانه مرکزی مزایای بسیاری دارد .پکیج از نظر میزان صدا بسیار کم صداتر بوده و نوسانات دمای آب در آن اصلا محسوس نیست . روشن شدن و کارکرد آن در مقایسه با آبگرمکن و شوفاژ خانه مرکزی بسیار کم صداتر است و از همه مهمتر راندمان آن در مقایسه با سیستم شوفاژ خانه مرکزی بسیار بالاتر است.از دیگر مزایای استفاده از پکیج ،اشغال فضای خیلی کم در مقایسه با سیستم آبگرمکن ایستاده و سیستم شوفاژ خانه مرکزی می باشد.ظرفیت پکیج گرمایشی با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمان و نوع عایق بندی مشخص می شود، پکیج های 24000 برای متراژ تا 120 متر مربع، 28000 برای متراژ تا 180 متر مربع و مدل 36000 برای فضای 250 متر مربع مناسب می باشد. طبق مبحث 17 مقررات ملی ساختمان (1390) حداقل متراژ قابل تایید برای نصب پکیج در واحد آپارتمانی (مسکونی یا اداری ) 64 متر مربع می باشد و در غیر اینصورت تعبیه دریچه تامین هوای تازه جهت احتراق مناسب در محل نصب پکیج الزامی می باشد.

هواگیری پکیج ایران رادیاتور

زمانیکه که در مورد هوا گیری پکیج صحبت می شود باید به این نکته توجه کنید که پکیج ایران رادیاتور در ابتدای فصل سرما برای روشن نمودن حالت گرمایشی حتما باید در ابتدا تک تک رادیاتور ها را هوا گیری نمایید این کار به بهبود عملکرد پکیج ایران رادیاتور به حساب می اید.

قیمت پکیج ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور همان طور که می دانید دارای تنوع بسیار بالایی می باشد که هر کدام از آن ها از ویژگی های خاص و منحصر به فرد مخصوص به خود برخوردار هستند. یکی از تنوع عای پکیج ایران رادیاتور مربوط به فن دار و یا بدون فن بودن دستگاه می باشد زیرا این دستگاه در دو نوع فن دار و یا بدون فن موجود می باشد که مدل های فن دار پکیج ایران رادیاتور که انتهای نام آن ها FF می باشد که این نشان دهنده فن دار بودن دستگاه و مدل های بدون فن در انتهای نام آن ها حروف لاتین CF است که این نشان دهنده این می باشد که دستگاه پکیج ایران رادیاتور از نوع بدون فن می باشد. 
قیمت دستگاه پکیج ایران رادیاتور براساس یک سری از عوامل خاص مشخص می شود که یکی از این عوامل فن دار و یا بدون فن بودن دستگاه پکیج می باشد که به طبع دستگاه پکیج ایران رادیاتور فن دار از پکیج ایران رادیاتور بدون فن گران تر می باشد. نکته قابل ذکر این است که فن دار و یا بدون فن بودن پکیج ایران رادیاتور که برای تخلیه دود مورد استفاده قرار می گیرد در صورتی که لوله تخلیه دود پکیج ارتفاع زیادی داشته باشد نیاز است که حتما مدل پکیج ایران رادیاتور فن دار را خریداری نمایید.
پکیج ایران رادیاتور قیمت جدید را می توانید از طریق شماره تماس های مندرج در سایت از همکاران ما بخواهید که علاوه بر ارائه قیمت جدید پکیج ایران رادیاتور شما را در زمینه خرید پکیج ایران رادیاتور متناسب با محیط شما و شرایط و موقعیت ساختمان شما راهنمایی می کنند.

عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

برای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور باید به ارور هایی که پکیج نمایش می دهد توجه کنید. هر کدام از ارور پکیج ایران رادیاتور که نمایش داده می شود نشان دهنده یک موضوع می باشد. پس از این که دستگاه پکیج ایران رادیاتور عیب یابی شد و مشکل به وجود آمده در دستگاه شناسایی شد تعمیر پکیج انجام می شود برای برطرف کردن ارور و مشکل به وجود آمده در دستگاه پکیج ایران رادیاتور می توانید با مجموعه دما مطبوع تماس حاصل نمایید. پکیج ایرن رادیاتور در انواع مدل های مختلف مانند مدل E، مدل M، مدل K، مدل L، مدل OCE، مدل  BM موجود می باشد که نحوه عیب یابی آن ها با هم کمی متفاوت می باشد. 

عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل Kو   L

زمانی که کد ارور E1 نمایش داده می شود به این علت می باشد که پرشر سوئیچ پکیج دچار خرابی شده است و یا اینکه فشار آب کم می بلاشد.
هنگامی که کد ارور E2 نمایش داده می شود به معنای عدم نمایش شعله پکیج ایران رادیاتور می باشد.
زمانی که کدهای ارور E99،E39، E12 نمایش داده می شوند نشان از خرابی برد پکیج می باشد که باید تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور توسط افراد متخصص و خبره انجام شود. 
هنگامی که کد ارور E88 نشان داده می شود دلیل گرم شدن بیش از حد دستگاه پکیج می باشد.
زمانی که کد ارور E10 نشان داده می شود نشانه نشتی دود از دودکش می باشد.
هنگامی که کد ارور E50 نشان داده می شود که پرشر پکیج در حال کار کردن است فن از کار افتاده است. 
زمان نمایش کد ارور E51 نشان دهنده این می باشد که فن کار می کند ولی پرشر دستگاه از کار افتاده است. 
هنگام نمایش کد ارور E42 علت این است که مدار پکیج ایران رادیاتور باز شده است و باید هر چه سریع تر تعویض شود.
زمانی که کد ارور E81 نمایش داده می شود که پمپ دستگاه دچار مشکل شده باشد و یا شعله خراب شده باشد و دمای دستگاه پکیج به 105 درجه سانتی گراد رسیده باشد. 

عیب یابی پکیج ایران رادیاتور  Eco، MB، E،M  

در این مدل های پکیج ایران رادیاتور کد ارور به صورت چراغ های چشمک زن از 10 الی 80 نمایش داده می شوند که هر کدام از این چراغ ها زمانی که روشن می شوند نشان دهنده این می باشد که قسمتی از دستگاه دچار مشکل شده است.
زمانی که چراغ 40 60 70روشن شد نشان دهده این می باشد فن کار نمی کند و پرشر سوئیچ کار می کند.
زمانی که چراغ چشمک زن 40 60 80  روشن می شود به این علت می باشد که فن کار می کند و پرشر سوئیچ  از کار افتاده است. 
هنگامی که چراغ 30  روشن می شود ممکن استسیم ها قطع شده باشند و قطع ارتباط با قرد اصلی پکیج اتفاق افتاده باشد. 
چراغ 80 40 هنگامی روشن می شود که دودکش پکیج ایران رادیاتور مشکل داشته باشد.
چراغ چشمک زن 70 60 50  زمانی روشن می شود که سنسور ان تی سی با مشکل مواجه شده باشد. 
چراغ چشمک زن 70 40 نشان دهنده کاهش فشار آب و یا خرابی پرشر سوئیچ می باشد.
روشن شدن چراغ 80 70  به این علت می باشد که جرقه پکیج خراب شده باشد و یا شعله تشکیل نشود و یا گاز قطع شده باشد.
زمانی که چراغ 80  روشن می شود پمپ دستگاه پکیج خراب شده باشد و یا اینکه شعله پکیج دچار مشکل شده باشد و دمای پکیج به 105 درجه سانتی گراد رسیده باشد.
هنگامی که چراغ 70 روشن می شود که دمای مدار گردش افزایش داشته باشد که دمای آن از 105 درجه سانتی گراد کمتر و از 89 درجه سانتی گراد بیشتر باشد.  

پکیج ایران رادیاتور اکو

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

جدیدترین پکیج ایران رادیاتور

انواع پکیج ایران رادیاتور