کولر گازی گرین Green

کولرهای دو تکه را با نام کولر گازی می شناسند. همانطور که از نامش پیداست این کولرها از دو واحد یونیت داخلی و یونیت خارجی تشکیل می شوند. یونیت خارجی شامل کمپرسور و کندانسور است که آن را خارج از ساختمان نصب می کنند. یونیت داخلی که شامل واحد تبخیر (اواپراتور)  در داخل ساختمان جای می گیرد. این دو یونیت توسط دو لوله مسی به یکدیگر مرتبط می باشند.دما مطبوع توانسته با کیفیت ترین کولر گازی گرین را در انواع متفاوت در کرج و تمامی استان ها به مشتریان گرامی عرضه نماید.

انواع کولرگازی گرین

  • کولر گازی ایستاده

  • کولر گازی اینورتر

  • کولر گازی پیستونی

  • کولرگازی ON-OFF

  • کولرگازی پرتابل

  • کولرگازی تروپیکال

مشخصات خرید کولر گازی گرین GREEN

کولر گازی گرین از سری تجهیزات سیستم تهویه مطبوع در صنعت تأسیسات می باشد که به دلیل سطح کیفیت بسیار بالا همچنین تنوع در ظرفیت و مدل توانسته گزینه ای ایده آل به منظور تامین هوای مطبوع بشمار آید. گروه صنعتی گرین با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآمد و همچنین استفاده از ماشین آلات پیشرفته اتوماتیک در خط تولید، همچنین بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا، توانسته محصولاتی با سطح کیفیت بالا مطابق استاندارد های بین المللی تولید و به بازار عرضه می نماید. اسپلیت گرین مجهز به تکنولوژی های روز دنیا بوده و به گونه ای طراحی و ساخته می شود که با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را به همراه داشته باشد.
 کولر گازی تولیدی این شرکت مطابق به دلیل سطح کیفیت بالا قابل مقایسه با نمونه های مشابه خارجی بوده، و به خوبی توانسته نیاز بازار داخلی را رفع کند و سهم قابل توجهی از بازار فروش را به خود اختصاص دهد. خرید کولر گازی گرین از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی و حفظ محیط زیست هوایی تصفیه شده و خنک به شما هدیه می بخشد. مدل های تولید شده شامل اسپلیت اینورتر و تروپیکال دیواری، ایستاده و پرتابل با گارانتی اصلی در وب سایت دما مطبوع موجود می باشد. در ادامه به ویژگی های هریک از این مدل ها شامل موقعیت نصب، انواع کمپرسوراشاره خواهیم داشت.

کاربرد های کولرگازی گرین 

اسپلیت و کولر گازی گرین یکی از محبوب ترین و خوشنام ترین مدل های کولر گازی موجود در جهان است. شرکت گرین سرمایه گذاری زیادی روی تولیدات خود انجام داده و تا به امروز کمپانی گرین توانسته در این راه با بسیاری از برندهای خارجی رقابت کند.لازمک به ذکر است کولر گازی گرین به دلیل تکنولوژی روز دنیا و برند های متنوع از کولر های گازی شاهد بهترین ها در این زمینه هستیم در واقع کولر گازی گرین به دلیل کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسبی که دارد بسیار مورد توجه است. این کولر گازی با مدرن ترین دستگاه ها تولید می شود. قطعات کولرگازی و اسپلیت گرین از جنس مرغوب بوده و همچنین محصولات این برند از  مصرف انرژی بسیار پایینی برخوردار می باشند.