کولر گازی General

کولر گازی جنرال به دلیل برخورداری از سطح کیفیت بالا همچنین قدرت هوادهی مطلوب می توان در متراژ های مختلف به منظور تامین هوایی مطلوب از این سیستم ها بهره مند شد. کولر گازی جنرال با قابلیت عملکرد دوگانه به معنای تامین هر دو دمای سرد و گرم در ظرفيت هوادهی 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 ، 30000 و 36000 Btu/h تولید و به بازار عرضه می شود.دما مطبوع توانسته با کیفیت ترین کولر گازی جنرال را در انواع متفاوت در کرج و تمامی استان ها به مشتریان گرامی عرضه نماید.

طریقه کار کولر گازی General

نمای ظاهری و طراحی پنل به نوعی بوده که با قرار گرفتن در هر فضایی زیبایی محیط را دو چندان کرده و همچنین کمپرسورهای بکار رفته در این اسپلیت از نوع روتاری بوده که در کنار گاز مبرد R410 با قابلیت سازگاری با محیط، میتوان از عملکرد ویژه ی آن بهره مند شد. علاوه بر این ها دریچه های خروجی این دستگاه به نحوی طراحی شده که هوای ایجاد شده توسط دستگاه را به طور یکنواخت و مطبوع در فضای داخلی منتشرمی کند.

انواع کولر گازی ها ی جنرال

  • کولر گازی ایستاده جنرال
  • کولر گازی پرتابل جنرال
جنرال را باید به عنوان یک کمپانی موفق و قدرتمند در عرصه طراحی و تولید انواع لوازم و محصولات الکتریکی با بیش از نیم قرن سابقه در کشور آمریکا تاسیس و به بهره برداری رسیده است. این تولیدی موفق به دلیل برخورداری از ایده های نو، همچنین به کارگیری متریال درجه یک و باکیفیت در ساخت کولر گازی توانست در همان سالهای ابتدایی سهم قابل توجهی از بازار فروش را به خود اختصاص بدهد.

کولر گازی جنرال مکس

یکی از پرفروش ترین مدل های کولر گاز دیواری جنرال می توان به کولر گازی جنرال مکس اشاره کرد. کولر گازی دیواری جنرال مکس به دلیل کیفیت بالا و تنوع بیشتر، در بین کولر گازی های جنرال محبوبیت بیشتری دارد. کولر گازی دیواری General Max در ظرفیت های مختلف تولید می شود. اسپیلت دیواری جنرال مکس دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی می باشد.

انتخاب ظرفیت کولر گازی دیواری جنرال مکس

اسپلیت ها داری معیار های خاصی می باشند که شما هنگام خرید مانند دستگاه های دیگر باید به آنها توجه کنید. یکی از معیارهای اصلی هنگام انتخاب اسپلیت دیواری جنرال، انتخاب ظرفیت سرمایشی و گرمایشی است. ظرفیت سرمایش و گرمایش کولر گازی نشان دهنده میزان توانایی یک اسپیلت برای سرد یا گرم کردن ابعاد یک مکان می باشد. بر اساس محیط، ظرفیت کولر گازی مشخص می شود. به ازاء هر متر مربع از متراژ ساختمان حدودا 400 تا 600 BTU در نظر می گیریم و برای طبقه آخر که در معرض تابش آفتاب از پشت بام می باشد و گرمای بیشتری جذب واحد آخر می شود.به ازاء هر متر مربع از متراژ واحد حدودا بین 600 تا 800 BTU در نظر می گیریم:

ابعاد 9 متر تا 12 متر مربع ظرفیت کولر گازی دیواری جنرال 9000 بی تی یو
ابعاد 12 تا 20 متر مربع 12000 BTU
ابعاد 20 تا 35 متر مربع 18000 بی تی یو
ابعاد 40 متر مربع 24000 BTU
ابعاد 50 تا 80 متر مربع 3000 BTU