داکت اسپلیت ایران رادیاتور (Iran Radiator Duct Split)

همان طور که می دانید ایران رادیاتور به عنوان یکی از کمپانی های معتبر در زمینه ی تولید سیستم های برودتی و حرارتی در ایران محسوب می شود.
شرکت ایران رادیاتور به عنوان یکی از باسابقه ترین شرکت های ایرانی در زمینه طراحی و تولید سیستم های سرمایشی و گرمایشی فعالیت داشته است. این گروه تولیدی داکت اسپیلت ایران رادیاتور را بر اساس آخرین استاندارهای بین المللی با راندمان بالا در ظرفیت های 18000 تا 60000 PTU برساعت تولید می شود.همچنین یکی از جدیدترین محصولات ایران رادیاتور، داکت اسپلیت آن می باشد که شما می توانید به عنوان یک محصول ایرانی با کیفیت و عالی آن را خریداری کنید. داکت اسپلیت ایران رادیاتور قیمت مناسبی دارد و به همین دلیل شما می توانید با کمترین میزان بودجه این نمونه از داکت ها را از مجموعه دما مطبوع نمایندگی ایران رادیاتور در کرج خریداری نمایید.
 
 

کندانسور ها در داکت اسپلیت

کندانسور نیز به عنوان یونیت خارجی در بیرون از ساختمان قرار خواهد گرفت. هواساز و کندانسور از طریق لوله‌های مسی با یکدیگر در ارتباط هستند. برای استفاده از آن به کانال‌کشی نیاز خواهید داشت، به همین دلیل از آن به عنوان اسپلیت کانالی نیز یاد می‎شود. این سیستم در ظرفیت‌های مختلف تولید شده و در فضاهای مسکونی و اداری مورد استفاده قرار می‎گیرد.

از مهمترین اجزای اسپلیت کانالی

  1. یونیت داخلی که شامل الکتروموتور، فن و کویل، تجهیزات تخلیه کننده آب و کویل است.
  2. یونیت خارجی  که شامل کمپرسور، شیر چهار طرفه، شید منبسط کننده و کویل است.
  3. لوله مسی
  4. کانال
  5. توموستات
  6. دریچه‌ها