پکیج بوتان

پکیج های بوتان دارای انواع دیواری و زمینی می باشند.

پکیج های گرمایشی براساس نوع سوخت 

  1.  پکیج گازی (دیواری و زمینی بدون صدا)
  2.  پکیج گازوییلی (زمینی با امکان نصب در موتورخانه یا انباری بیرون از واحد مسکونی)
  3.  پکیج دوگانه سوز(زمینی با امکان نصب در موتورخانه یا انباری بیرون از واحد مسکونی)
  4.  پکیج برقی (دیواری و زمینی با قابلیت بی صدا بودن)
فروشگاه دما مطبوع این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پکیج بوتان ارائه شده را با بهترين قيمت و با گارانتی اصلی شرکت ‌های معتبر عرضه می نماید.

فروش پکیج بوتان

پکیج بوتان یکی از باکیفیت ترین و در عین حال پرفروش ترین تجهیزات گرمایشی و پکیج دیواری در سطح بازار کشور محسوب می‌شود.

همچنین برخورداری از طراحی ظاهری متفاوت، مدرن و منحصر به فرد، در کنار سطح کیفی بسیار بالا، پکیج های گرمایشی بوتان را در ردیف بهترین و باکیفیت ترین پکیج ها قرار داده است. در این زمینه باید خاطر نشان نمود که سهم قابل توجهی از بازار فروش تجهیزات گرمایشی، به پکیج های بوتان اختصاص دارد.

کلیه این محصولات دارای گواهینامه استاندارد ایمنی و کیفیت هستند.

لازم به ذکر است که شرکت بوتان، به عنوان نخستین تولیدکننده پکیج های گرمایشی در منطقه خاورمیانه شناخته می شود، محصولات تولیدی این شرکت، مورد استقبال گسترده مصرف کنندگان در بازارهای داخلی و خارجی قرار گرفته است.

سازگاری با انواع سیستم های حرارتی ساختمان را می توان از ویژگی های منحصر به فرد، پکیج های گرمایشی بوتان قلمداد نمود. بر این اساس، پکیج بوتان قابلیت اتصال به فن کویل و رادیاتور را در جهت تامین گرمایش ساختمان دارد.

تجهیزات گرمایشی بوتان، فرآیند تامین آبگرم مصرفی و گرمایش محیط را در کوتاه ترین و سریع ترین بازه زمانی، امکان پذیر می سازند.

نگاهی به مشخصات پکیج دیواری بوتان

پکیج بوتان متناسب با نوع استفاده و نحوه کارایی، در انواع دو مبدل و تک مبدل بدون فن و فن دار، با موقعیت نصب زمینی و دیواری طراحی و تولید می شود.

این محصولات در ظرفیت های گرمایشی 22000، 24000، 28000 و 36000 در مدل های بنسر، ونزیا، کالدا، پارما، ورونا، CV، بیتا، پرلا و پاویا، تولید و به مصرف کنندگان ارائه می گردد. پکیج های بوتان مطابق با دانش و تکنولوژی روز جهان و توسط متخصصان ایرانی طراحی و به مرحله تولید می رسند.

فرآیند تولید و ساخت این محصولات با خطوط تولید پیشرفته و مجهز صورت می گیرد. این امر علاوه بر کاهش خطاهای انسانی، کیفیت و دوام بالای پکیج گرمایشی را رقم زده است.

در ساختار پکیج بوتان از بهترین و باکیفیت ترین قطعات اروپایی استفاده شده است. این امر کارایی مطلوب و بازدهی بالای گرمایشی و حرارتی دستگاه را در پی داشته است.

همچنین، پکیج های گرمایشی بوتان متناسب با آخرین فناوری ها و تکنولوژی های پیشرفته روز دنیا تولید می شوند. علاوه بر این، پکیج های بوتان با رعایت تمامی شاخص ها و اصول استاندارد تهیه و تولید می گردند،این ویژگی ضریب ایمنی، اطمینان و کارکرد پکیج های برند بوتان را ارتقا بخشیده است.

ضمنا، محصولات شرکت بوتان آلترناتیو مناسبی برای سایر سیستم های حرارتی مانند آبگرمکن ها و شوفاژخانه ها محسوب می شوند.

برخورداری از حجم و ابعاد مناسب و بهینه، قابلیت نصب و پیاده سازی پکیج بوتان را در واحدهای مسکونی و ساختمانی کم مساحت و کوچک فراهم آورده است.

بر اساس اعلام سازنده، راندمان گرمایشی و حرارتی این دستگاه‌ها حدود 90 درصد برآورد شده است. این موضوع، به خوبی بر سطح کیفی و بهره وری بالای دستگاه صحه می گذارد. استفاده از قطعات باکیفیت، بهینه سازی و صرفه جویی در مصرف انرژی را برای مصرف کننده به ارمغان آورده است.

همچنین، پکیج های گرمایشی بوتان به علت عدم تولید گازهای سمی و خطرناک، با محیط زیست سازگاری کامل دارند.

دما مطبوع