پکیج آریستون

آبگرمکن‌های برقی که همان پکیج‌های آریستون می‌باشند طرفداران زیادی پیدا کردند و شرکت آریستون هم با استفاده از طراحان خلاق و کاربلد تولید پکیج را به صورت حرفه ای تر و با علاقه بیشتری ادامه داد و می‌توان گفت امروزه یکی از معتبر ترین برندهای موجود در بازار پکیج آریستون می‌باشد.

بهترین انواع پکیج آریستون

  • CLAS EVO
  • EGIS PLUS
  • MATIS 24 FF
  • GENUS EVO

این مدل از پکیج ها دارای مبدل حرارتی مسی می‌باشند و همچنین هر چهار مدل آن دارای صفحه نمایش جهت نمایش ارورها و میزان دما و دیگر موارد می‌باشند که البته تفاوت آن‌ها با هم این است که برای متراژ‌های متفاوت از آن‌ها استفاده می‌شود.

خرید پکیج آریستون و نکات مهم آن

پکیج آریستون (ARISTON) یکی از تولیدات گروه صنعتی آریستون بوده، که این شرکت یکی از تولید کنندگان بزرگ سیستم های گرمایشی است با استفاده از ایده های خلاقانه و نوآوری در صنعت گرمایشی برندی معتبر و شناخته شده در سراسر جهان می باشد که توانسته با اعمال تغییرات مورد دلخواه مصرف کنندگان و در هم آمیختن جدیدترین مکانیزم های موجود حرارتی ضمن بهره گیری از دانش روز و قطعات با کیفیت شرکت های اروپایی و جهان، پکیج گرمایشی را به بازار عرضه نماید. این شرکت ایتالیایی در سال 1359 شمسی (1980 میلادی) با توجه به نیاز بازار اولین پکیج دیواری را روانه بازار نمود که توانست با کیفیت کم نظیر و کارکرد فوق العاده ضمن راندمان بالا و مصرف انرژی پایین مصرف کنندگان را متقاعد به استفاده و خرید پکیج گرمایشی کند که هم مقرون به صرفه هستند و هم دارای اعتبار و استاندارد و از همه مهم تر دارای ایمنی فوق العاده بالا هستند.

گروه تولیدی آریستون مفتخر است لقب دوستدار محیط زیست را به لحاظ رعایت اصول زیست محیطی و در نظر گرفتن عوامل مخرب و ایجاد مکانیزم های کاهش آلودگی را دریافت نماید (اختصاص3 - NOX برای پکیج غیر چگالشی و5 - NOX برای پکیج چگالشی به معنای کاهش چشمگیر در تولید گازهای گلخانه ای). همچنین از دیگر افتخارات این گروه تولیدی کسب برند سبز جهانی، اختصاص راندمان احتراق سه ستاره به این مدل پکیج گرمایشی طبق استاندارد (Directive 92/42/EEC) می توان اشاره نمود. پکیج آریستون به کمک فناوری بروز شده کم صدا می باشد. هدف اصلی شرکت آریستون نه تنها صادرات بلکه ساخت کارخانه در کشورهای مختلف می باشد.

پکیج چگالشی آریستون

شرکت آریستون توانسته است ضمن تولید پکیج دیواری و زمینی آریستون نسبت به ساخت جدیدترین انواع پکیج ها که به چگالشی موسوم هستند روی آورده است. این نسل جدید که به پکیج چگالشی هم شناخته می شوند و در بازار جهانی به نام condansing boiler عرضه می شود دارای مزیت های بسیار هستند که هم می توانند به صورت دیواری باشند و هم از فضای کمتری برای انجام وظایف خود استفاده کنند. پکیج آریستون مدل چگالشی همانند انواع زمینی و دیواری دارای مبدل های جهت گرمایش آبهای مصرفی و گرمایشی است که کمک می کنند تامین این دو مهم با سرعت بیشتری انجام گیرد همچنین استفاده از برد مرکزی با اتصال به شبکه ای از سنسور های که هر کدام مسئول جمع آوری اطلاعات، ایرادات احتمالی و اشکالات است که به صورت یک کد به صفحه دیجیتال پکیج ارسال می گردند تا مصرف کننده از وضعیت آن مطلع و نسبت به رفع و یا تعمیر احتمالی آن اقدام کند.

دما مطبوع